vrijdag, 12 februari

TV Gids

Benfica - FC Porto
Benfica - FC Porto
vrijdag 12 februari, 21:25
€ 3,99 Bestel
NBA All Star-weekend: Rising Star Challenge
NBA All Star-weekend: Rising Star Challenge
zaterdag 13 februari, 03:00
€ 3,99 Bestel
Six Nations: Frankrijk - Ierland
Six Nations: Frankrijk - Ierland
zaterdag 13 februari, 15:20
€ 3,99 Bestel

Ziggo Sport

  1. 05:15 Copa dl Rey: Celta de Vigo - Sevilla
  2. 07:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  3. 09:00 Fed Cup Hoogtepunten
  4. 10:00 Waar Ligt De Medaille: Kristie Boogert
  5. 10:15 De Eeuwige Sportvelden: Aad Mansveld
  6. 10:30 ABN AMRO World Tennis Tournament
  7. 12:30 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  8. 16:30 Samenvatting
  9. 16:45 Samenvatting
  10. 17:00 Waar Ligt De Medaille: Kristie Boogert
  11. 17:15 De Eeuwige Sportvelden: Aad Mansveld
  12. 17:30 The Inside Line
  13. 18:00 This Is What They Want
  14. 19:00 Q-SPORT
  15. 19:30 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  16. 23:30 Primera Division Preview Show
  17. 00:00 Q-SPORT
  18. 00:30 ATP World Uncovered
  19. 01:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  20. 03:00 Live NBA Basketball: Rising Star Challenge

Ziggo Sport Select

  1. 06:15 Samenvatting: Club Brugge - Gent
  2. 06:30 6 Nations 2016: Ierland - Wales (Samenvatting)
  3. 07:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  4. 09:00 ATP World Uncovered
  5. 09:30 Samenvatting
  6. 09:45 Samenvatting
  7. 10:00 FIFA Futbol Mundial
  8. 10:30 ABN AMRO World Tennis Tournament
  9. 12:30 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  10. 16:30 Fed Cup Hoogtepunten
  11. 17:30 FIFA Futbol Mundial
  12. 18:00 Samenvatting
  13. 18:15 Samenvatting
  14. 18:30 The Inside Line
  15. 19:00 Primera Division Preview Show
  16. 19:30 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  17. 23:30 Primera Division Preview Show
  18. 00:00 Fed Cup Hoogtepunten
  19. 01:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  20. 03:00 Live NBA Basketball: Rising Star Challenge

Ziggo Sport Voetbal

  1. 05:15 Celta de Vigo - Sevilla
  2. 07:00 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  3. 07:15 Samenvatting: Levante - Barcelona
  4. 07:30 Samenvatting: Club Brugge - Gent
  5. 07:45 Samenvatting: Granada - Real Madrid
  6. 08:00 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  7. 08:10 Samenvatting: Brighton & Hove Albion - Brentford
  8. 08:20 Samenvatting: Athletic Bilbao - Villarreal
  9. 08:30 Samenvatting
  10. 08:45 Samenvatting
  11. 09:00 Levante UD - FC Barcelona
  12. 10:45 Copa dl Rey: Celta de Vigo - Sevilla
  13. 12:30 Copa del Rey: Valencia - Barcelona
  14. 14:15 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  15. 14:30 Samenvatting: Levante - Barcelona
  16. 14:45 Samenvatting: Club Brugge - Gent
  17. 15:00 Samenvatting: Granada - Real Madrid
  18. 15:15 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  19. 15:25 Samenvatting
  20. 15:40 Samenvatting
  21. 15:55 Granada - Real Madrid
  22. 17:40 Atlético Madrid - SD Eibar
  23. 19:25 Copa del Rey: Valencia - Barcelona
  24. 21:10 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  25. 21:25 Live SL Benfica - FC Porto
  26. 23:30 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  27. 23:45 Samenvatting: Levante - Barcelona
  28. 00:00 Athletic Bilbao - Villarreal
  29. 01:45 Mechelen - Anderlecht
  30. 03:30 Club Brugge KV - KAA Gent

Ziggo Sport Golf

  1. 07:00 Waste Management Phoenix Open Hoogtepunten
  2. 08:00 European Tour Weekly
  3. 08:30 Golfing World
  4. 09:30 Live Tshwane Open
  5. 11:30 LPGA: Coates Golf Championship
  6. 13:00 Inside the PGA
  7. 13:30 Live Tshwane Open
  8. 16:30 European Tour Weekly
  9. 17:00 AT&T Pebble Beach Pro-Am
  10. 20:00 Golfing World
  11. 21:00 Live AT&T Pebble Beach Pro-Am
  12. 00:00 Golfing World
  13. 01:00 KLM Open

Ziggo Sport Racing

  1. 05:00 ADAC GT Masters
  2. 06:00 ADAC GT Masters
  3. 07:00 Nascar Sprint Cup: Sprint Bojangles Southern 500 (Hoogtepunten)
  4. 08:00 Nascar Sprint Cup: Federated Auto Parts 400 (Hoogtepunten)
  5. 09:00 Nascar Sprint Cup: Hollywood Casino 400 (Hoogtepunten)
  6. 10:00 Nascar: Sprint Goody's Headache Relief Shot 500
  7. 11:00 Formule 1: GP van de Mexico, Race (Herhaling)
  8. 13:00 Formule 1: GP van de Brazilië, Race (Herhaling)
  9. 15:00 Formule 3 2015: Silverstone Highlights
  10. 16:00 Formule 3: Hockenheim (hoogtepunten)
  11. 17:00 Formule 3: Pau (Hoogtepunten)
  12. 18:00 Formule 3: Monza (hoogtepunten)
  13. 19:00 DTM: Jaaroverzicht 2015
  14. 20:00 WEC 2015: Jaaroverzicht
  15. 21:00 Formule 1: Jaaroverzicht 2015
  16. 22:00 IndyCar: Firestone 600 (hoogtepunten)
  17. 23:00 IndyCar
  18. 00:00 IndyCar: ABC Supply Wisconsin 250
  19. 01:00 IndyCar: Iowa Corn 300 (hoogtepunten)
  20. 02:00 Formule E: Beijing (Race)
  21. 03:00 Formule E Putrajaya ePrix (race)
  22. 04:00 Formule E Punta del Esta ePrix (Race)

Ziggo Sport Extra 1

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 15:30 Live WTA: St. Petersburg Ladies Trophy
  3. 19:30 Ziggo Sport Totaal informatie
  4. 22:00 Ziggo Sport Totaal informatie

Ziggo Sport Extra 2

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 14:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  3. 22:00 Ziggo Sport Totaal informatie