donderdag, 11 februari

TV Gids

NBA: Cavaliers - Lakers
NBA: Cavaliers - Lakers
donderdag 11 februari, 02:00
€ 3,99 Bestel
Copa del Rey: Celta de Vigo - Sevilla
Copa del Rey: Celta de Vigo - Sevilla
donderdag 11 februari, 20:25
€ 3,99 Bestel
Benfica - FC Porto
Benfica - FC Porto
vrijdag 12 februari, 21:25
€ 3,99 Bestel

Ziggo Sport

  1. 05:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  2. 07:00 NBA Basketball: Cavaliers - Lakers (Samenvatting)
  3. 08:30 Waar Ligt De Medaille: Kristie Boogert
  4. 08:45 De Eeuwige Sportvelden: Aad Mansveld
  5. 09:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  6. 11:00 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  7. 17:00 NBA Basketball: Cavaliers - Lakers (Samenvatting)
  8. 18:30 Samenvatting
  9. 18:45 Samenvatting
  10. 19:00 The Inside Line
  11. 19:30 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  12. 23:30 Q-SPORT
  13. 00:00 NBA Basketball: Cavaliers - Lakers (Samenvatting)
  14. 01:30 ABN AMRO World Tennis Tournament
  15. 03:30 Copa del Rey: Valencia - Barcelona

Ziggo Sport Select

  1. 05:15 Levante UD - FC Barcelona
  2. 07:00 NBA Basketball: Cavaliers - Lakers (Samenvatting)
  3. 08:30 Samenvatting
  4. 08:45 Samenvatting: Club Brugge - Gent
  5. 09:00 ABN AMRO World Tennis Tournament
  6. 11:00 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  7. 17:00 NBA Basketball: Cavaliers - Lakers (Samenvatting)
  8. 18:30 Samenvatting
  9. 18:45 Samenvatting: Granada - Real Madrid
  10. 19:00 The Inside Line
  11. 19:30 Live ABN AMRO World Tennis Tournament
  12. 23:30 NBA Basketball: Cavaliers - Lakers (Samenvatting)
  13. 01:00 Copa del Rey: Valencia - Barcelona
  14. 02:45 Copa dl Rey: Celta de Vigo - Sevilla
  15. 04:30 Granada - Real Madrid

Ziggo Sport Voetbal

  1. 05:15 Mechelen - Anderlecht
  2. 07:00 Football League Show
  3. 07:30 Ziggo Sport Goals
  4. 08:30 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  5. 08:45 Samenvatting: Levante - Barcelona
  6. 09:00 Samenvatting: Club Brugge - Gent
  7. 09:15 Samenvatting
  8. 09:30 Atlético Madrid - SD Eibar
  9. 11:15 Levante UD - FC Barcelona
  10. 13:00 Athletic Bilbao - Villarreal
  11. 14:45 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  12. 15:00 Samenvatting: Levante - Barcelona
  13. 15:15 Samenvatting: Club Brugge - Gent
  14. 15:30 Samenvatting: Granada - Real Madrid
  15. 15:45 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  16. 15:55 Samenvatting: Brighton & Hove Albion - Brentford
  17. 16:05 Samenvatting: Athletic Bilbao - Villarreal
  18. 16:15 FIFA Futbol Mundial
  19. 16:45 Granada - Real Madrid
  20. 18:30 Copa del Rey: Valencia - Barcelona
  21. 20:15 Samenvatting: FC Porto - Arouca
  22. 20:25 Live Copa dl Rey: Celta de Vigo - Sevilla
  23. 22:30 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  24. 22:45 Samenvatting
  25. 23:00 Football League Show
  26. 23:30 FIFA Futbol Mundial
  27. 00:00 Mechelen - Anderlecht
  28. 01:45 Club Brugge KV - KAA Gent
  29. 03:30 Standard Luik - Sint Truiden

Ziggo Sport Golf

  1. 07:00 LPGA: Coates Golf Championship
  2. 08:30 Golfing World
  3. 09:30 Live Tshwane Open
  4. 11:30 Omega Dubai Desert Classic Hoogtepunten
  5. 12:30 Leopalace Myanmar Open (Asian Tour)
  6. 13:30 Live Tshwane Open
  7. 16:30 European Tour Weekly
  8. 17:00 Inside the PGA
  9. 17:30 Tshwane Open
  10. 20:00 Golfing World
  11. 21:00 Live AT&T Pebble Beach Pro-Am
  12. 00:00 Golfing World
  13. 01:00 D+D Real Czech Masters
  14. 03:00 Deutsche Bank Championship

Ziggo Sport Racing

  1. 05:30 ADAC GT Masters: Hockenheim ( Race 2 )
  2. 06:30 Porsche SuperCup: Norisring (race1)
  3. 07:00 GP3 van Spanje: Race 1 & 2
  4. 08:00 GP3 2015: Italie (Highlights)
  5. 09:00 Gp3: Rusland ( Highlights )
  6. 10:00 GP3: Bahrain ( Highlights )
  7. 11:00 Nascar Sprint Cup: Quaker State 400 (Hoogtepunten)
  8. 12:00 Nascar Sprint Cup: Cheez-It 355 At The Glen (Hoogtepunten)
  9. 13:00 Nascar Sprint Cup: Pure Michigan 400 (Hoogtepunten)
  10. 14:00 Nascar Sprint Cup: Irwin Tools Night Race (Hoogtepunten)
  11. 15:00 Formule 1: GP van Rusland, Race (Herhaling)
  12. 16:55 Formule 1: GP van de VS, Race (Herhaling)
  13. 18:55 Formule E - Buenos Aires Race
  14. 19:50 IndyCar
  15. 20:50 IndyCar: ABC Supply Wisconsin 250
  16. 21:50 IndyCar: Iowa Corn 300 (hoogtepunten)
  17. 22:50 NASCAR Whelen Euro Series Hoogtepunten
  18. 23:45 NASCAR Whelen Euro Series Hoogtepunten
  19. 00:40 NASCAR Whelen Euro Series Hoogtepunten
  20. 01:35 NASCAR Whelen Euro Series Hoogtepunten
  21. 02:30 Sound of the Future
  22. 03:00 ADAC GT Masters: Zandvoort ( Race 1 )
  23. 04:00 ADAC GT Masters: Zandvoort ( Race 2 )

Ziggo Sport Extra 1

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 14:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  3. 22:00 Ziggo Sport Totaal informatie

Ziggo Sport Extra 2

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 14:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  3. 22:00 Ziggo Sport Totaal informatie