zaterdag, 06 februari

TV Gids

Six Nations: Schotland - Engeland
Six Nations: Schotland - Engeland
zaterdag 06 februari, 17:45
€ 3,99 Bestel
Athletic de Bilbao - Villarreal
Athletic de Bilbao - Villarreal
zaterdag 06 februari, 20:25
€ 3,99 Bestel
 Rockets - Trail Blazers
Rockets - Trail Blazers
zaterdag 06 februari, 23:00
€ 3,99 Bestel

Ziggo Sport

  1. 05:15 Mechelen - Anderlecht
  2. 07:00 FIFA Futbol Mundial
  3. 07:30 ATP World Uncovered
  4. 08:00 Samenvatting: Sevilla - Celta (1/2 Finale Copa del Rey)
  5. 08:15 Mechelen - Anderlecht
  6. 10:00 NBA Action
  7. 10:35 Sporting Rivalries (Nederland - Duitsland)
  8. 11:05 Football's Greatest: Ryan Giggs
  9. 11:35 Samenvatting: Aberdeen - Celtic
  10. 11:45 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  11. 11:55 Live Fed Cup: Rusland - Nederland
  12. 17:30 Live Ziggo Sport Studio
  13. 18:00 Live 6 Nations 2016: Schotland - Engeland
  14. 20:00 Live Ziggo Sport Studio
  15. 20:30 Live Athletic Bilbao - Villarreal
  16. 22:30 Live Ziggo Sport Studio
  17. 23:00 Live NBA Basketball: Rockets - Trail Blazers
  18. 01:30 Formule E - Buenos Aires Race
  19. 02:30 6 Nations 2016: Shotland - Engeland (Samenvatting)
  20. 03:00 6 Nations 2016: Frankrijk - Italie (Samenvatting)
  21. 03:30 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  22. 03:45 Samenvatting: Levante - Barcelona
  23. 04:00 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  24. 04:10 Samenvatting: Brighton & Hove Albion - Brentford
  25. 04:20 Samenvatting: Athletic Bilbao - Villarreal
  26. 04:30 Formule E - Buenos Aires Race

Ziggo Sport Select

  1. 05:15 Eibar - Málaga
  2. 07:00 FIFA Futbol Mundial
  3. 07:30 ATP World Uncovered
  4. 08:00 Samenvatting: Sevilla - Celta (1/2 Finale Copa del Rey)
  5. 08:15 Mechelen - Anderlecht
  6. 10:00 NBA Action
  7. 10:35 Wta All Access 2015: # 1
  8. 11:05 Primera Division Preview Show
  9. 11:35 Samenvatting: Aberdeen - Celtic
  10. 11:45 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  11. 11:55 Live Fed Cup: Rusland - Nederland
  12. 17:30 Live Ziggo Sport Studio
  13. 18:00 Live 6 Nations 2016: Schotland - Engeland
  14. 20:00 Live Ziggo Sport Studio
  15. 20:30 Live Athletic Bilbao - Villarreal
  16. 22:30 Live Ziggo Sport Studio
  17. 23:00 Live NBA Basketball: Rockets - Trail Blazers
  18. 01:30 Formule E - Buenos Aires Race
  19. 02:30 6 Nations 2016: Shotland - Engeland (Samenvatting)
  20. 03:00 6 Nations 2016: Frankrijk - Italie (Samenvatting)
  21. 03:30 Sevilla - Celta de Vigo

Ziggo Sport Voetbal

  1. 05:15 Las Palmas - Celta
  2. 07:00 FIFA Futbol Mundial
  3. 07:30 Ziggo Sport Goals
  4. 08:30 Primera Division Hoogtepunten
  5. 09:20 Samenvatting: Brighton & Hove Albion - Brentford
  6. 09:30 FC Barcelona - Valencia
  7. 11:15 Sevilla - Celta de Vigo
  8. 13:00 Mechelen - Anderlecht
  9. 14:45 FIFA Futbol Mundial
  10. 15:15 Samenvatting: Barcelona - Valencia (1/2 Finale Copa del Rey)
  11. 15:25 Samenvatting: Sevilla - Celta (1/2 Finale Copa del Rey)
  12. 15:35 Samenvatting: Mechelen - Anderlecht
  13. 15:45 Samenvatting: Brighton & Hove Albion - Brentford
  14. 15:55 Live Atlético Madrid - SD Eibar
  15. 18:00 Brighton & Hove Albion - Brentford
  16. 19:45 Atlético Madrid - SD Eibar
  17. 21:30 Mechelen - Anderlecht
  18. 23:15 Samenvatting: Atlético Madrid - Eibar
  19. 23:30 FIFA Futbol Mundial
  20. 00:00 Athletic Bilbao - Villarreal
  21. 01:45 Mechelen - Anderlecht
  22. 03:30 Atlético Madrid - SD Eibar

Ziggo Sport Golf

  1. 07:00 Pure Silk-Bahamas LPGA Classic (LPGA)
  2. 08:30 European Tour Weekly
  3. 09:00 Golfing World
  4. 10:00 Live Omega Dubai Desert Classic
  5. 14:00 Farmers Insurance Open (hoogtepunten)
  6. 15:00 Omega Dubai Desert Classic
  7. 19:00 Live Waste Management Phoenix Open
  8. 00:00 Golfing World
  9. 01:00 SMBC Singapore Open (Asian Tour)
  10. 02:00 Omega European Masters
  11. 04:00 Saltire Energy Paul Lawrie Matchplay

Ziggo Sport Racing

  1. 05:15 ADAC GT Masters: Zandvoort ( Race 2 )
  2. 06:15 Formule 3: Zandvoort (race 3)
  3. 07:00 DTM: Jaaroverzicht 2015
  4. 07:50 Formule E: Beijing (Race)
  5. 08:50 Formule E Putrajaya ePrix (race)
  6. 09:45 Formule E Punta del Esta ePrix (Race)
  7. 10:45 WEC 2015: Jaaroverzicht
  8. 11:40 Formule 1: Jaaroverzicht 2015
  9. 12:40 Sound of the Future
  10. 13:15 GP2: Bahrain ( Highlights )
  11. 14:45 Dtm 2015: Hockenheimring ( Highlights )
  12. 15:45 Live Formule E - Buenos Aires (Kwalificatie)
  13. 17:10 Nascar Xfinity Cup: Ford Ecoboost 300 (Hoogtepunten)
  14. 18:05 Nascar Sprint Cup: Ford Ecoboost 400 (Hoogtepunten)
  15. 19:00 Sound of the Future
  16. 19:30 Live Formule E - Buenos Aires Race
  17. 21:30 Audi TT Cup
  18. 22:00 Audi TT Cup: Nürburgring ( Race 2 )
  19. 22:30 DTM: Hockenheim (Hoogtepunten)
  20. 23:30 Formule E - Buenos Aires Race
  21. 00:30 Dtm 2015: Norisring Highlights
  22. 01:30 Dtm 2015: Zandvoort Highlights
  23. 02:30 Formule E - Buenos Aires Race
  24. 03:30 IndyCar
  25. 04:30 IndyCar: ABC Supply Wisconsin 250

Ziggo Sport Extra 1

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 13:00 Live ATP World Tour 250: Garanti Koza Sofia Open
  3. 15:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  4. 17:00 Live ATP World Tour 250: Garanti Koza Sofia Open
  5. 19:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  6. 20:25 Live Athletic Bilbao - Villarreal
  7. 22:30 Ziggo Sport Totaal informatie

Ziggo Sport Extra 2

  1. 07:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  2. 15:20 Live 6 Nations 2016: Frankrijk - Italie
  3. 17:30 Ziggo Sport Totaal informatie
  4. 17:45 Live 6 Nations 2016: Schotland - Engeland
  5. 20:00 Ziggo Sport Totaal informatie
  6. 22:00 Ziggo Sport Totaal informatie